نتایج جستجو برای عبارت :

آرنج تنیس بازان

در این بخش به علت و رفع تیرگی آرنج و سر زانو ها می می پردازیم.

رفع سیاهی آرنج و زانو از مشکلات رایج خانم هاست که موجب گله مندی آنها در زمان انتخاب لباس می شود. برخی از کرم ها و روشهایی مثل میکرودرم و.. برای رفع سیاهی زانو و آرنج استفاده می کنند اما برخی راههای درمان گیاهی سیاهی آرنج و زانو را انتخاب می کنند.
ادامه مطلب
درمان آرنج تنیس بازان
 ضد عفونی کردن حدود ۸۰ % تا ۹۵ درصد بیماران مبتلا به درمان nonsurgical هستند .
استراحت کن. اولین قدم به سمت بهبود دادن استراحت مناسب به دست شماست . این به این معنی است که شما باید مشارکت در فعالیت‌های ورزشی یا فعالیت‌های سنگین را برای چند هفته متوقف کنید .
داروهای ضد التهاب ضد التهاب : داروهایی مثل آسپرین یا ایبوپروفن ، درد و تورم را کاهش می‌دهند .
تمرین کششی Wrist تمرین کششی با آرنج تمدید شد.
درمان فیزیکی . تمرینات ویژه برای تقوی
لیزر پرتوان
لیزر ابزاری است که در کلینیک درد راد استفاده می‌شود و نور را به‌صورت پرتوهای موازی ساطع می‌کند، در واقع انرژی الکترومغناطیس مادون قرمز است که به‌صورت فوتون وارد بدن شده و اثر ضدالتهابی دارند. لیزر در دیسک کمر مانع انتقال پیام درد به مغز شده و همچنین مکانیزم تسکین درد را فعال‌تر کرده و ترشح آندروفین و آنکفالین را بیشتر می‌کند.لیزر پرتوان سبب تسریع فرآیند ترمیم بافت و رشد سلولی و ترمیم سریع‌تر زخم‌ها می‌شود. لیزر پرتوان در
 کلن سورس بازان
 کلن سورس بازان
Csp™ Lᴇᴀᴅᴇʀs [Csp] Mahdi
[Csp] Styr0
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚫️Oᴡɴᴇʀ
[Csp] harley quinn
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️ Aᴅᴍɪɴs
[Csp] Out1s #Tired`
[Csp] Emo'
[Csp] Evil
[Csp] FiFi
[Csp] Ghanary
[Csp] Strogg
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚪️MeмBeяS
[Csp] KoKSaL BaBa
[Csp] Venom
[Csp] Vanhelsing
[Csp]The Firs7
[Csp] Inventor
[Csp] eb!______
[Csp] Godlike
[Csp] aLi
[Csp] N O T O R I N O
[Csp] shahryar
[Csp] Princess _____ $ERvErS ¤Pᴜʙʟɪᴄ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.145:33000 ¤Mᴀᴛᴄʜ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.163:20000 ¤2nd
Mᴀᴛᴄʜ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.163:
 کلن سورس بازان
Csp™ Lᴇᴀᴅᴇʀs [Csp] Mahdi
[Csp] Styr0
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚫️Oᴡɴᴇʀ
[Csp] harley quinn
[Csp] Out1s #Tired`
[Csp] Emo'
[Csp] Evil
[Csp] FiFi
[Csp] Ghanary
[Csp] Strogg
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚪️MeмBeяS
[Csp] KoKSaL BaBa
[Csp] Venom
[Csp] Vanhelsing
[Csp]The Firs7
[Csp] Inventor
[Csp] eb!______
[Csp] Godlike
[Csp] aLi
[Csp] N O T O R I N O
[Csp] shahryar
[Csp] Princess _____ $ERvErS ¤Pᴜʙʟɪᴄ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.145:33000 ¤Mᴀᴛᴄʜ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.163:20000 ¤2nd
Mᴀᴛᴄʜ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.163:24000 ____ ❗️
جهت طر
 کلن سورس بازان
Csp™ Lᴇᴀᴅᴇʀs [Csp] Mahdi
[Csp] Styr0
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚫️Oᴡɴᴇʀ
[Csp] harley quinn
[Csp] Out1s #Tired`
[Csp] Emo'
[Csp] Evil
[Csp] FiFi
[Csp] Ghanary
[Csp] Strogg
〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️〰️
⚪️MeмBeяS
[Csp] KoKSaL BaBa
[Csp] Venom
[Csp] Vanhelsing
[Csp]The Firs7
[Csp] Inventor
[Csp] eb!______
[Csp] Godlike
[Csp] aLi
[Csp] N O T O R I N O
[Csp] shahryar
Mᴀᴛᴄʜ Sᴇʀᴠᴇʀ¤ 5.63.9.163:24000 ____ ❗️
جهت طر
لیزر درمانی چیست؟
پرتوی نور معمولی از طول موج‌های متعدد و مختلف تشکیل شده که در جهت‌های مختلف پخش می‌شوند. این شرایط در حالی است که پرتو لیزر یک طول موج نوری خاص را تقویت کرده و با متمرکز کردن آن یک طول موج ثابت ایجاد می‌کند. با وجودی که امروزه لیزرها تقریباً در همه مکان‌ها پیدا می‌شوند (از نمایشگر لیزری در کلاس درس تا لیزرهای مخصوص جراحی در اتاق عمل)، لیزر در فیزیوتراپی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد در حوزه درمان می‌باشد. در عمل لیزر درم
لیزر درمانی چیست؟
پرتوی نور معمولی از طول موج‌های متعدد و مختلف تشکیل شده که در جهت‌های مختلف پخش می‌شوند. این شرایط در حالی است که پرتو لیزر یک طول موج نوری خاص را تقویت کرده و با متمرکز کردن آن یک طول موج ثابت ایجاد می‌کند. با وجودی که امروزه لیزرها تقریباً در همه مکان‌ها پیدا می‌شوند (از نمایشگر لیزری در کلاس درس تا لیزرهای مخصوص جراحی در اتاق عمل)، لیزر در فیزیوتراپی دارای ویژگی‌های منحصر به فرد در حوزه درمان می‌باشد. در عمل لیزر درم
لیزر درمانی چیست؟
همیشه قبل از هر حمله مهاجم  ، حمله او را تخریب کنید ، در این عکس ها مهاجم می خواهد مچ دست را بگیرد ، ولی به او اجازه داده نمی شوداگر مهاجم موفق به گرفتن دستان گردید
مچ دستتان را بچرخانید ، به سمت سر شانه ،اگر  مهاجم دست راستان را گرفته به سمت سر شانه چب اگر مهاجم  دست چب را گرفته به سمت راست
در این عکس آرنج بر دفاع و ضربه آماده می شود
و یا می توانید ، با انگشتان  ضربه به پشت دست مهاجم وارد کنید
یا با آرنج به شریان او وارد کنید
و سریع حالت دفاعی بگی
علائم آرتروز آرنج
آرتروز آرنج علائم خاصی دارد که خود را با
آنها نشان خواهد داد ، درد داشتن در ناحیه آرنج از شایع ترین علامت های
آرتروز آرنج می باشد که با گذشت زمان و انجام دادن کارهای سنگین افزایش می
باد ، احتمال دارد که برخی از بیماران از اختلالات حرکت در آرنج به وجود
مشکل در آرنج پی ببرند . اوقاتی نیز آرنج در خال حرکت قفل می شود که این
حالت نشان دهنده وجود یک جسم ـآزاد در درون مفصل می باشد . همانگونه که
گفتیم علت بروز آرتروز آرنج وجود یک سا
حکم دزدیدزدی را آوردند پیش خلیفه تا حکمش را صادر کند.معتصم،دانشمندان را جمع کرد. قاضی القضات گفت:"چون آیه تیمم حد دست را از مچ تعین کرده ،پس باید دستش را از مچ قطع کرد."دیگری گفت :"خداوند برای وضو دست را از آرنج می داند پس باید از آرنج قطع شود."معتصم هم گفت چون بعضی دست را از انگشتان تا شانه میدانند، بهتر است دست را تا شانه قطع کنیم.نظر تو چیست ابو جعفر؟دیگران حکم صادر کردند و تو هم شنیدی."
ادامه مطلب
یکی دیگر از مکان های دیدنی قزاقستان بزرگ‌ترین مجموعه اسکی دنیا است که در Medeu واقع شده است. این مجموعه از سطح دریا ۱۷۰۰ متر ارتفاع دارد و با استادیوم یخی بزرگی که ۳۰ هزار نفر ظرفیت دارد، توجه بزرگ‌ترین اسکی‌ بازان و اسکیت بازان را از سراسر دنیا به خود جلب می‌کند. پس اگر به ورزش‌های زمستانی علاقه‌مند هستید، حتما از این مجموعه دیدن کنید.
برای بازدید از سایت بوکینگ پرشیا برروی کلمه اینجا کلیک کنید.
1. امروز 8 کیلومتر توی برف پیاده اومدم چون همه خیابونا قفل بود و تصادف. ملت برف میاد میرن برف بازی، منم هنوز دارم میلرزم و الان رسیدم خونه ساعت نزدیک پنجه :| 
با پرتو و نیکی اومدم و وقتی باهاشون بودم انقددددددر خندیییییده بودیییممم که مردیم دیگه :))) 
اون لحظه ای ویران شدم که وسط راه دوست پسر پرتو مث سوپر من با ماشینش اومد و سوارش کرد و رفتن :( خیلی بیشعورید پس من چی :(( 
2. کفتر کاکل به سر افتاده تو دهنم کل راهو داشتم کفتر کاکل به سرر هااااااای هاااا
و من یه روز درسمو رها میکنم، برای اینکه زمینه ی تحقیقاتیمو عوض کنم....تا بفهمم چه اتفاقی در کجای آدم ها می افته که اینقدر حق به جانب میشن. چی میشه که در حالی که دست آغشته به عسل آدم تا آرنج تو دهنشونه از لای دندون میگن: بیشتر!

#در باب استاد راهنما!
شهادت دلاور سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر مردم غیور ایران تسلیت عرض مینمائیم 
وبلاگ کانتر سورس بازان خواستار راه اندازی کمپین: #أمیر_ألشهداء
کمپین: #أمیر_ألشهداء اختصاصی وبلاگ ⚜کانتر سورس بازان⚜
واسه دیدن تصاویر بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید

کمپین #أمیر_ألشهداء
شهادت دلاور سپهبد حاج قاسم سلیمانی بر مردم غیور ایران تسلیت عرض مینمائیم 
وبلاگ کانتر سورس بازان خواستار راه اندازی کمپین: #أمیر_ألشهداء
کمپین: #أمیر_ألشهداء اختصاصی وبلاگ ⚜کانتر سورس بازان⚜
واسه دیدن تصاویر بر روی ادامه مطلب کلیک نمائید

کمپین #أمیر_ألشهداء
گفت عاقل نان ز آزادی به استگندم اندوه از شادی به است
بهر بوفان ظلمت شب نعمت استدر خرابی بهرشان صد شوکت است
خلق پندارد که عاقل فکر اوستخلق با عقل است و این عقلش عدوست
عشق گوید خلق! آزادی بجوای گرسنه رشته‌ی شادی بجو
نان رود از کف چو آزادی رودغم بیاید نان برد شادی رود 
این فکوران بنده‌ی نام‌اند و کامدلقکان عقل در کوی ظلام
بی‌خردمردان کاهل هر سویندهر که مستی را دهانش می‌بویند
هر چه بدبختی ز عقل ناقص استظلمت عالم ز عقل ناکس است
هر حجابی را که بر
تنت قافست و جانت هست سیمرغ
ز سیمرغی تو محتاجی  به سی مرغ
حجاب کوه قافت آرد و بس
چو منعت می کند یک نیمه شو پس
بجز نامی ز جان نشنیده ای تو 
وجود جان خود تن دیده ای تو
همه عالم پر از آثار جان است
ولی جان از همه عالم نهانست
تو سیمرغی ولیکن در حجابی
تو خورشیدی ولیکن در نقابی
ز کوه قاف جسمانی گذر کن
بدار الملک روحانی سفر کن
تو مرغ آشیان آسمانی
چو بازان مانده دور از آشیانی
فواید تنیس
به اعتقاد متخصصان، تنیس از پنج نظر روی سلامتی انسان تاثیر زیادی دارد:
1. تاثیر بازی تنیس بر سلامت قلب و عروقبیورن بورگ به درستی تنیس را «ورزشی پر از هزاران مسابقه دو» تعریف کرد. حرکات سریع ناهوازی که ورزش تنیس طلب می کند، چربی را سوزانده، ضربان قلب را افزایش داده و مصرف انرژی را افزایش می‌دهد. یک بازی تنیس معمولی می تواند یک تا دو ساعت به طول بیانجامد که برای بهبود حداکثری سلامت قلب و عروق و کاهش ریسک بیماری‌های قلبی و سکته ضروری ا
خانه خراب شد و دنیا هنوز هست
بازان زد و صحرا هنوز هست
آن ابر که باریده بود در صحرا
خشکید و تَه کشید و دریا هنوز هست
آزرده ایم ما نکند دنیا هدر رود
دیروز رفته اگر فردا هنوز هست
سر ، عاشق است ، تن ، هویٰ ، جان ، فرشته است
سر ها ز تن جدا شد و جان ها هنوز هست
هرچند مهر باطل افکار من زده
اما بدان که پختن سودا هنوز هست
او گرچه رفت و دل ، دل نمیشود
رویای هرشب و شب ها هنوز هست
درمان فاز حاد در آسیب آرنج :بدست اوردن حرکات بدون درد مفصل آرنج در تمام طول دامنهکاهش درد و التهابتعویق اتروفی عضلاتمحدود کردن اثرات بی حرکتی حفظ فیتنس قلبی عروقیPRICEMEM (protection, rest, ice, compression, elevation, manual therapy, early motion, and medication) یخ برای ده دقیقه، سه تا چهار بار در روز به همراه داروهای ضد التهابی غیر استروئیدی  (NSAIDs) می تواند باعث کاهش درد و التهاب شود. تمرینات and passive  active assisted درتمام جهات در مفاصل شانه ، ارنج و مچ دست باعث تغذیه غضروف مفصلی و کمک به
دانلود قسمت سوم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 25 بهمن ماه 1398
مجریان: فرزان اطهری و تارا گرامی | تعداد قسمت ها: 11 قسمت | مدت زمان هر قسمت: 60 - 120 دقیقه
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول سوئد | تهیه کننده: آرش سبحانی | سازنده : سایمون کاول

درباره ی پرشیاز گات تلنت :
یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان، شع
دانلود قسمت اول برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 11 بهمن ماه 1398
مجریان: فرزان اطهری و تارا گرامی | تعداد قسمت ها: 11 قسمت | مدت زمان هر قسمت: 60 - 120 دقیقه
فرمت: MP4 | کیفیت: WEB-DL | محصول سوئد | تهیه کننده: آرش سبحانی | سازنده : سایمون کاول

یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان، شع
دانلود قسمت دوم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 18 بهمن ماه 1398

دانلود قسمت ششم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 16 اسفند ماه 1398

یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان، ش
✍استادحاج داو  احمدپور
 بسم الله الرحمن الرحیم من سومین فرزند خانواده هستم. دست چپ من از آرنج به پائین، ناقص است. روزی که به دنیا آمدم، پزشک با ملایمت، این موضوع را به مادرم گفت و توصیه کرد: «با او رفتاری متفاوت با بقیه نداشته باش
ادامه مطلب
دانلود قسمت هشتم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 1 فروردین ماه 1399

یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان
دانلود قسمت پنجم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 09 اسفند ماه 1398

یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان،
دانلود قسمت چهارم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 02 بهمن ماه 1398

یک مسابقه تلویزیونی است که در شبکه ام‌بی‌سی پرشیا استعدادهای درخشان را کشف می‌کند. این برنامه استعدادهای خوانندگان، رقاصان،
دانلود قسمت هفتم برنامه پرشین گات تلنت

کارگردان: آرش سبحانی | ژانر: استعدادیابی | سال تولید: 2020 - 1398 | تاریخ پخش : 23 اسفند ماه 1398

خداوند متعال می فرمایند:

وقتی بنده یک وجب به من نزدیک شود ذراعی [از آرنج تا نوک انگشتان] به او نزدیک شوم و چون ذراعی به من نزدیک شود بیش از دو ذراع به او نزدیک شوم و اگر با راه رفتن به سوی من آمد من دوان دوان به سویش آیم.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ حضور یک میهمان ناخوانده هراس‌انگیز مسابقات گلف فلوریدا را به طور موقت تعطیل کرد.
بر اساس گزارش آبزرور، حضور یک کروکودیل غول‌پیکر در میان زمین گلف‌بازان فلوریدا بازی آنها را برای مدتی به تأخیر انداخت.
بر اساس تصاویری که «چارلز هلمز» یکی از گلف‌بازان از این کروکودیل فیلمبرداری کرده، طول این خزنده عظیم‌الجثه به 15 فوت (معادل 4.5 متر) می‌رسد.
این تمساح فوق‌العاده بزرگ به نیت رفتن به سمت دریاچه مسیرش
تمام آنچه را ملاصدرا گفته است، همه را پیش از او ابن سینا گفته بود، حتی حرکت جوهری را هم ابن سینا گفته بود. منتها امتیاز ملاصدرا به این است که او ذوق داشت، بیان اش خوب بود. (نقل به مضمون)این حقه بازی است که بیش از حد طرفداری مرحوم ملاصدرا را کنیم و یکی از آن حقه بازان من بودم. بارها همین آقای مصطفوی به بنده در خصوص ایشان گفته بودند ولی من گوش ندادم. بیشتر
وقتی کودکتان کنترل سر خود را دارد و تقریبا در زمانی که یاد می گیرد، خودش با کمک شما بنشیند، یاد خواهد گرفت غلت بخورد. او بالاخره یاد خواهد گرفت، از پشت به شکمش بیافتد و بالعکس، و او این مهارت نوظهور را برای مقداری این طرف و آن طرف رفتن، استفاده می کند. انگیزه اولین غلت ها، اغلب یک اسباب بازی دور از دسترس  یا شما هستید.
این مرحله چه زمانی اتفاق می افتد؟
کودک ۴ ماهه ممکن است بتواند از روی شکمش به پشت برگردد. گرچه ممکن است برای اینکه بتواند از پشت
قاطی این آهنگ بی‌کلام‌ها معلوم نیست کجا می‌ری.
یکم شبیه همون سیاهی شبه. که خیره می‌شی به تاریکی و گم می‌شی یهو اون‌جا.
۰۲:۵۷. خیلی وقت بود دستم رو موقع نوشتن این قد خودکاری نکرده بودم. چی کار می‌کردم قدیما پر خودکار بود همه‌ش دستم؟ تا آرنج. البته تا آرنج‌ش مال پارسال بود بیش‌تر. که خودکاره رو می‌ذاشتم رو میز و هی سرش می‌خورد به دستم. عه راستی خودکارم تموم شده و این خودکاری که با خودم بردم سر امتحان خوب نبود اصلا. نقش خودکار ... نه واقعا بیه
امدی پایین دلار ،جانم بقربانت ولی حالا چرا
بی وفا حالا که من ترکیده ام از قیمت ها چرا
پوشک بچه ای بعد از تخلیه ی کودک امدی
پهن دل این زود تر می امدی حالا چرا
عمر ما را مهلت پایین و بالای تونیست
من که یک امروز خریدار توام فردا چرا
نازنیناما به نرخ تو جوانی داده ایم
دیگر اکنون با نرخ بازان ناز کن با ما چرا
وه که با این قیمت های کوته بی اعتبار
این همه غافل شدن از حقوق ثابت چرا
شور ریالم بپرسش سر به زیر افکنده بود
ای نرخ دلار جواب تند و سر بالا چرا
فرد

توضیحات فایل
خلاصه کتاب حرکت شناسی پیام نور ppt
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت و خلاصه کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی انتشارات دانشگاه پیام نور رشته تربیت بدنی در ۱۸۸ اسلاید در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت کتاب حرکت شناسی دکتر ابوالفضل فراهانی ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۱۰
تعریف مفصل
م
برای من مهم نیست روانشناس هاچی میگن؟!برای من مهم نیست نهادهای امنیتی چی میگن؟!برای من مهم این هست که اگربتوانم یک شاهزاده کثیف مغزتودبی که اهل هرمدل پول بازی وخراب کاری هست رابکشم لذت غیرت داشتن راخواهم برد.اینکه توچه زیرساختی پول نامشروع ریخته تونقطه هوس بازان دبی یاپالایشگاه نفتی وبازارزمین ومسکن کشورهای مختلف مثل ایران وپارس جنوبی یامنطقه آرامکویاهرخط قرمزی که نبایستی باعث بشودیک فردکثافت رابکشم ازسدراه بردگی ملل کنار.
طرح های زیاد
مهره شطرنج سایز بزرگ فوق لوکس  و لاکچری مهره ای با اصالت از جنس چوب گردو مناسب برای تخته شطرنج های چوبیکادوئی چشم گیر برای شطرنج بازان.------------------مشخصات: _سایز ۵۰در۵۰ یا ۶۰در۶۰_صددرصد چوبی _کار دست _دارای پلی استر _صددرصد ضد آب
گرگها خوب بدانند در این ایل غریب
گر پدر مرد تفنگ پدری هست هنوز
گرچه مردان قبیله همگی کشته شدند
توی گهواره ی چوبی پسری هست هنوز...

بغض و کینه ی آمریکاو آمریکا بازان توی قلبهای ما شعله ور تر شده...
+ بعد از این هرکی گفت چرا مرگ بر آمریکا، باید توی دهنش کوبید.
کنکور که دادیم، آمد در خانه‌مان و گفت برویم. دستم را گرفت و برد ثبت نام و بعد هم اعزام. 
توی منطقه، وقتی پرسیدند کجا می‌خواهید بروید، زود گفت: تخریب.
با آرنج، آرام زدم به پهلویش. از چادر که بیرون آمدیم، گفتم: دیوونه! چرا گفتی تخریب؟
گفت:«آخه اینجا (به شهادت) نزدیک‌تره.»

تمرین اول:پاشنه یک پا را بر روی یک میز با حدود ارتفاع ۱۵ اینچ بگذارید. پای خود را راست کنید. به جلوخم شوید،ازمفصل لگن خم شوید تا زمانی که یک کشش ملایم پشت ران احساس کنید.مطمئن شوید که شانه هایتان دچار چرخش نشود و همچنین از کمرخم نشوید. می خواهید پای خود را کشش دهید نه کمرخود را. این کار را ۳ بار بر روی هر پا انجام دهید. مدت زمان اجرا ۱۵ تا ۳۰ ثانیه می باشد.
تمرین دوم:بر  روی دست ها و زانوهایتان بروید.اجازه دهید شکم تان خم شود. اجازه دهید کمرتان به

اسم تمام قاره‌ها با همان حرفی که آغاز شده است پایان می‌یابد.
مقاوم‌ترین ماهیچه در بدن، زبان است.
کلمه «ماشین‌تحریر» (TYPEWRITER) طولانی‌ترین کلمه‌ای است که می‌توان با استفاده از حروف تنها یک ردیف کیبورد ساخت.
محال است که آرنج‌تان را بلیسید.
جلیقه ضد گلوله، ضد آتش، برف‌پاک‌کن‌های شیشه جلوی اتومبیل و چاپگرهای لیزری توسط زنان اختراع شدند.
پروانه‌ها با پاهایشان می‌چشند.
نظیر اثرانگشت، اثر زبان هر شخص نیز متفاوت است.

ادامه مطلب
بین مولفه سازگاری شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه خلق و خوی عمومی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه میان فردی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین مؤلفه کنترل تکانش شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.بین هوش هیجانی شطرنج بازان نخبه و مبتدی تفاوت وجود دارد.۱-۶ قلمرو تحقیق
۱-۶-۱ قلمرو مکانی
قلمرو مکانی تحقیق شامل کلیه افرادی که در استان خراسان شمالی درهیئت های شطرنج به بازی شطرنج می پردازند.
۱-
هر کسی که برای مدت طولانی در یک مکان بماند و نمی‌تواند بدون کمک در معرض خطر ابتلا به زخم فشار قرار بگیرد . زخم می‌تواند به سرعت پیشرفت و پیشرفت کند و التیام آن‌ها دشوار است .
فشار مداوم می‌تواند گردش خون را به بخش‌های آسیب‌پذیر بدن قطع کند . بدون تامین کافی خون ، بافت‌های بدن می‌توانند بمیرند .
با توجه به پزشکی جانز هاپکینز ، اگر تامین خون به مدت بیش از ۲ تا ۳ ساعت قطع شود ، درد و رنج می‌تواند توسعه یابد .
زخم‌های فشاری معمولا ً با فشار مداو
هر کسی که برای مدت طولانی در یک مکان بماند و نمی‌تواند بدون کمک در معرض خطر ابتلا به زخم فشار قرار بگیرد . زخم می‌تواند به سرعت پیشرفت و پیشرفت کند و التیام آن‌ها دشوار است .
فشار مداوم می‌تواند گردش خون را به بخش‌های آسیب‌پذیر بدن قطع کند . بدون تامین کافی خون ، بافت‌های بدن می‌توانند بمیرند .
با توجه به پزشکی جانز هاپکینز ، اگر تامین خون به مدت بیش از ۲ تا ۳ ساعت قطع شود ، درد و رنج می‌تواند توسعه یابد .
زخم‌های فشاری معمولا ً با فشار مداو
اگر از استراتژیک بازان قدیمی باشید حتما The Dark Legions زیباترین خاطرات را برای شما رقم زده است، یکی از بهترین و کلاسیک ترین استراتژیک ریل تایم The Dark Legions است که در سال 2004 منتشر شد، شاید الان در حد و اندازه بازی های جدید نباشد اما در دوران خود جزو بهترین بازی های استراتزیک بود. بازی کاملا تست شده و بر روی سیستم های جدید و ویندوز 10 به خوبی عمل می کند
ادامه مطلب
کودو (به ژاپنی: 空道) (در گذشته کاکوتو کاراته (格闘空手)؛ اغلب دای‌دو جوکو Daidōjuku) یک هنر رزمی ترکیبی ژاپنی است. دای دو رشته‌ای کاملاً غیر کنترلی و آزاد می‌باشد که از مبارزات بوکس، جودو و فول کنتاکت ترکیب یافته‌است. در این رشته ضربه زدن با آرنج، ضربه با زانو، کف دست و حتی ضربه با سر نیز آزاد می‌باشد.

نویسنده: علی نیازی
منبع: https://fa.wikipedia.org/
کتاب نقشه ذهن (ابزار فکری نامحدود که زندگی شما را دگرگون می کند)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: عفت داودی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
88 صفحهکتاب « نقشه ی ذهن » فرایند کشیدن یک نقشه ی ذهن را از ابتدا برای شما
توضیح می دهد. به این ترتیب متوجه خواهید شد که به چه چیزهایی می توانید
برسید و چقدر می توانید خلاق باشید و نقشه ی ذهن چقدر در زندگی روزانه ی
شما کاربرد خواهد داشت .نقشه ی ذهن به طرز شگفت انگیزی زندگی را به سمت
بهتر شدن سوق می دهد این که این ابزار چگ
ماساژ شیاتسو یک روش جایگزین است که شامل فشار دستی است که بر روی نقاط خاص روی بدن در تلاش برای رفع تنش و درد اعمال می شود. طبق درمان شفابخش ژاپنی ، ماساژ شیاتسو (به معنی فشار انگشت) از شست ، انگشتان دست ، آرنج و زانوها برای تمرکز فشار در مسیرهای انرژی خاصی در بدن به نام نصف النهار استفاده می کند. این ماساژ همچنین به عنوان طب سوزنی شناخته می شود و باعث کاهش فشار خون و خستگی می شود و تصور می شود که گردش خون در بدن و همچنین عملکرد سیستم لنفاوی بهبود م
وقت آن شد آنچه می‌دانی کنیاندکی گاهی پریشانی کنی
اندکی از خویشتن بیرون پریماورای هر چه می‌خوانی کنی
از حجاب عقل‌ها سر برکشیپا دهد رقصی به عریانی کنی
شعله‌ای گرم از درون سینه‌اتوقف این دنیای یخدانی کنی 
وقت آن شد ساز شیدایی زنیشکرگویان رقص سبحانی کنی
منقضی شد کودکی و بی‌رهیتو رهی رفتی که رهرانی کنی
تا بگیرد پر دو دستان دعاهمچو بازان رزم روحانی کنی
عاشقا ناسازها در سوزترآب هم بر هر چه سوزانی کنی
از سفر بازآمده بسیار نیستحلمیا وقت است چو
جروزالم پست از نخستین رژه همجنسبازان در سراسر اسرائیل با حضور حدود
سه هزار جوان ساکن سرزمین‌های اشغالی خبر داد. این افراد که اغلب جوانان زیر 21 سال
بودند در حالی برگزار شد که پلیس رژیم اسرائیل هفت تن را به اتهام تلاش برای حمله به
این افراد بازداشت کرد. پیش‌تر صدها تن در مخالفت با این مراسم در محل برگزاری آن
تجمع کرده بودند.

این مراسم در حالی از سوی رژیم اسرائیل برگزار میشود که این رژیم خود
را تنها دولت یهودی جهان می‌نامد.
به جرات می‌توان گفت که بازی Grand Theft Auto V از عناوین پرطرفدار نزد همه‌ی بازی‌بازان بوده است. استودیوی سازنده نیز از همان زمان انتشار قصد داشت تا بسته‌های الحاقی داستانی متنوعی را برای این عنوان منحصر به فرد مانند دیگر نسخه‌های این سری منتشر کند که متاسفانه مقدر نشد. 
ادامه مطلب
عنوان موردانتظار Wolfenstein: Youngblood هفته‌ی آینده عرضه خواهد شد و بسیاری از دوست‌داران این سری و مخصوصا بازی‌های Co-op بالاخره می‌توانند به تجربه‌ی این بازی بنشینند. اخیرا اما سازندگان این عنوان یعنی استودیوی ماشین‌گیمز (MachineGames) مصاحبه‌ی جدیدی را انجام داده‌اند و در حین آن از ویژگی‌های غیرخطی گیم‌پلی و داستان آن صحبت کرده‌اند.
با وجود اینکه امکان تجربه‌ی بازی Wolfenstein: Youngblood به صورت تک‌نفره نیز وجود دارد، اما به نظر می‌رسد که این عنوان قصد
نماگر اصلی بازار سهام در آغاز معاملات دیروز تا نزدیکی کانال ۳۴۷ هزار واحد پیش رفت، در ادامه اما این روند معکوس و در نهایت در سطح ۳۴۴ هزار متوقف شد به دنبال رشدهای صعودی بورس در  روزهای اخیر، انگیزه بالایی میان معامله‌گران سهام برای شناسایی سود ایجاد شد .

برخی نگرانی‌ها از بازار جهانی و توقف صعودی نرخ دلار مهم‌ترین دلایل سودگیری بورس‌بازان محسوب می‌شود.
با وجود فروش‌های سنگین، سمت تقاضا نیز قدرتمند بود و ضمن افزایش ارزش معاملات، از ت
ورزش‌های مختلفی لازم است تا هر عضله بدن فرم خود را به‌دست آورد.بسیاری از کسانی که به‌طور منظم تمرین‌های بدنسازی انجام می‌دهند، با بخشی از تمرین‌ها احساس راحتی نمی‌کنند. یا به بیان دیگر، عضلات به‌خصوصی از بدن‌شان به فرم ایده‌آل نمی‌رسد. قسمت بالایی بازوها یکی از این عضلات است. بسیاری از ورزشکاران برای فرم دهی بازوها دچار مشکل می‌شوند.
به گزارش مجله  پیام دلتا؛ اگر می‌خواهید برای تقویت عضلات بازوها و خوش‌فرم کردن آنها تمرینات ورزش
بیماری نقرس چیست؟ نقرس یکی از انواع بیماری های ورم مفاصل می باشد که با درد همراه است. نقرس در اثر افزایش اسید اوریک در خون به وجود می آید. یکی از عوامل افزایش دهنده ی اسید اوریک، دریافت زیاد مواد غذایی حاوی اسید آمینه ی "پورین" است.
اسید اوریک اضافی موجود در خون به شکل کریستال هایی در مفاصل ته نشین شده و باعث قرمزی، متورم و گرم شدن، درد و التهاب یک یا چند مفصل می گردد که بیشتر در انگشت شست پا، پاشنه پا، قوزک پا، زانو و آرنج ظاهر می شود.
حدود 95 درص
به سوی تو فضایل کارگر نیستکرامات از شرارت خوبتر نیست
به سوی تو نه طاعات و نه طاماتعبادات مکرّر جز ضرر نیست
فقیهان سوی تو دارند لیکنفقیهان را نصیبی جز نظر نیست
خلایق بنده‌ی عادات خویش‌اندنه خلقان را جز از نامت خبر نیست
بتر از حلقه‌بازان نیست در دهرکه این جمعیّت از نوع بشر نیست
به سوی تو یکی قلب پر از عشقاگر دارد کسی عمرش هدر نیست
بیا حلمی بیا بیرون از این قبرکه اینجا جز دمی از خیر و شر نیست
موسیقی: Worakls - Cœur de la Nuit
درهرکشوری که ورشکسته اقتصادی زیادباشددزدی رواج پیدامیکند.این دزدی دربسترهای مختلف بوجودمیاید.درباره پول کثیف زیادشنیدیداماگاهی اوقات این پول بحدی کثیف هست که ممکن هست تمام لباس لوازم خودراآتش بزنیدتابه پول حلال برسید.
اینترنت اشیاواطلاعات چگونه بوجودامد؟!
دنیای ارتباطات چجوری شکل گرفت؟یک تلفن چجوری ساخته شد؟هزاروسیله دیگرکه فکرمیکنیدمحتاج بهش هستیدوبهش نیازداریدچجوری بوجود آمد.ساده یک کلمه و آن نیازبه دانستن و تجربه هرچیزی بود.
آ
با دانلود بازی پوکر بر روی موبایل و کامپیوتر خود میتوانید به راحتی با باز کردن اپلیکیشن بازی پوکر بر روی سیستم عامل اندروید یا اپل ios موبایل خود به صورت آنلاین با بازیکنان دیگر در سرتاسر جهان پوکر آنلاینبازی کنید و از رقابت با پوکر بازان جهان و چت کردن با آن ها حس و حال بازی کردن بر روی میز پوکر واقعی را تجربه کنید.ما در این پست ابتدا بهترین بازی های پوکر آنلاین برای اندروید و ios که با پول غیر واقعیمیباشند را معرفی میکنیم برای افرادی که تازه
علائم زبان بدن غیر کلامی‌‌از سر تا انگشتان پا عبارتند از:
تکان دادن سر: این حرکت شبیه به حرکات فرد هیجان زده است.
نگاه خیره: در این حالت حرفی برای گفتن وجود ندارد، جز این که شخص نمی‌‌تواند چشم خود را از فرد علاقه عاشقانه مورد نظر خود برداشته باشد.
لبخندها: افرادی که به یکدیگر علاقه مند هستند بیشتر لبخند می‌‌زنند و حتی ممکن است موقع لبخند زدن دهانشان کمی‌‌باز باشد.
حرکات دست: حرکات جذاب می‌‌تواند علاقه مندی به شخص دیگر را نشان دهد.
یک لمسی
علائم زبان بدن غیر کلامی‌‌از سر تا انگشتان پا عبارتند از:
تکان دادن سر: این حرکت شبیه به حرکات فرد هیجان زده است.
نگاه خیره: در این حالت حرفی برای گفتن وجود ندارد، جز این که شخص نمی‌‌تواند چشم خود را از فرد علاقه عاشقانه مورد نظر خود برداشته باشد.
لبخندها: افرادی که به یکدیگر علاقه مند هستند بیشتر لبخند می‌‌زنند و حتی ممکن است موقع لبخند زدن دهانشان کمی‌‌باز باشد.
حرکات دست: حرکات جذاب می‌‌تواند علاقه مندی به شخص دیگر را نشان دهد.
یک لمسی
گوشه ی خانه نشسته ام ، از پنجره ، نور ، تکه ای از فرش را می رباید . نمیدانم این فرش قرمز را میتوانم قالی صدا کنم یا نه ، اما اسم آن پرده را که با هر نسیم نرمی ، جلو و عقب می رود، می دانم ،نامش لبخند است .  ذره های خاک در هوا معلق اند وآرام این طرف و آن طرف می روند ، عجله ای در کارشان نیست ، در کار ساعت روی طاقچه هم . صدای اذان از دو کوچه آن طرف می آید ، آرام پرده را کنار می زند ومی نشیند روی آنجایی که نور ، جای فرش بر زمین پهن شده . سجاده آماده است ، عشق ه
دانلود رایگان ChessBase MegaDatabase 2019

این مجموعه با حجم 2.4 گیگابایت حاوی دبتابیش حجیمی از بازیهای شطرنجی است که داشتن این مجموعه به همه شطرنج بازان و مربیان توصیه می شود.

لینک دانلود

برای دانلود بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. جهت دانلود راحت تر فایل ها، در سایت اشتراک فایل Trainbit عضو شوید. 
منطق من برای اینکه پراید بهتر از دویست و شیشه:
"قفل مرکزی دویست و شیش یک حالت سیخی داره که وقتی می خواهی دستت رو از پنجره بندازی بیرون با ارگونومی دست جور نیست و مثل میخ می ره تو دستت. پس پراید بهتره چون قفل مرکزی ش با ارگونومی بدن آدمیزاد جور تره و حس نمیکنی یه چیزی از پایین داره بازوت را سوراخ می کنه می آد بالا."
حالا تو یک گونی دلیل برای من بیاری که دویست و شیش بهتره، من با همین یه دلیل می چسبم به پراید.
چون خیلی مهمه. ماشینی که نتونی دستتو ازش ب
الگوی بدون پنس لباس رو که آموزش دادم رسم کنید خط پهلو را ۴تا۵ سانت فون کنید ، خط الف و ب باید هم اندازه هم باشد تا خط پهلو افتادگی نداشته باشه
الگوی پشت را رسم کنید خط پهلو را ۴تا ۵ سانت فون کنید
الگوی آستین را رسم کنید اینحا الگوی آستین رو آموزش دادم  
 از لبه آستین ۵ تا۶ سانت بالا رفته خطی رسم کنید ( قسمت آبی رنگ را از الگو جدا کنید) ، خط آرنج را مشخص کنید
فاصله بین خط آرنج و لبه را خطوطی رسم کنید ، هر خط را ۲.۵ سانت برای چین  اوزمان دهید
کامل شده
گُفت دَردُ دِل کُن که سَبُک شویامّا به جُرمِ بلایشفسون ریختدِل از افسار شِکاندسنگینی اوفتاد و دردُ دِل رابه که گویم که خیالِ حیله مکند؟دردُدِل کردمرنج ،سَبُک بودافسارِ دِلم به همان بند ِ سبُک خاطر آسوده بود..از بلایی که حدس زدمبر دلم نشستای یار دیگر صحبت از بلا مکنتلقینِ بَد کجا و جادو ی حُقّه بازان کجا؟این راه را سخت است و غریبباید خوش داشتو همه جا دَرَش به خُدای سازنده اش اعتماد داشت..دردِ دَردُدِلی بر دِلم نشست که..من از درد گفتم و قاضی ک
کرم روشن کننده بدن برای انواع پوست.کرم برای کل بدن خصوصا نواحی تیره مثا آرنج و زانو وکشاله ران و زیر بغل.کرم رفع تیرگی بدن مارک خوب با لوسیون روشن کننده بدن.کرم رفع سیاهی بدن گندم ساخت ایران حاوی عصاره گریپ فروت، لیمو،ویتامین C , E میباشد. برطرف کننده سیاهی و چروکهای کشاله ران، آرنج، زیر بغل و نواحی دیگر بدن میباشد. این کرم پوست را نرم ،سفید و صاف میکند. 100 درصد موثر،طبیعی و ضد نواحی سیاه پوست می باشد و ویتامین E باعث لطافت و نرمی آن نواحی می شود.
آشنایی کلی با بسکتبال 2

خطوط خط
خط خط

خطوط خط مرزهایی هستند که از خط پرتاب آزاد به پایه شروع می شوند. عرض و شکل خطوط خط در سطوح مختلف بازی متفاوت است. خطوط خط نیز حاوی مارک های فاصله خط است که برای تراز کردن و جدا کردن غیر تیراندازها استفاده می شود. فضای خط اول ، در دو طرف سبد ، توسط تیم حریف از تیرانداز آزاد اشغال می شود. غیر تیراندازها نمی توانند وارد منطقه سه ثانی شوند تا وقتی توپ از دست تیرانداز آزاد رها کند.

دایره مرکز
دایره مرکز

مر
کرم روشن کننده بدن برای انواع پوست.کرم برای کل بدن خصوصا نواحی تیره مثا آرنج و زانو وکشاله ران و زیر بغل.کرم رفع تیرگی بدن مارک خوب با لوسیون روشن کننده بدن.کرم رفع سیاهی بدن گندم ساخت ایران حاوی عصاره گریپ فروت، لیمو،ویتامین C , E میباشد. برطرف کننده سیاهی و چروکهای کشاله ران، آرنج، زیر بغل و نواحی دیگر بدن میباشد. این کرم پوست را نرم ،سفید و صاف میکند. 100 درصد موثر،طبیعی و ضد نواحی سیاه پوست می باشد و ویتامین E باعث لطافت و نرمی آن نواحی می شود.
سوالات کنکور خارج از کشور

معنی واژه‌های «اجرا- آرنگ- داشتن- دستگاه- ستردن» به ترتیب، کدام است؟ 1) راندن- ترنج- پاییدن- قدرت- پای‌مال کردن   2) روان ساختن- نارنج- حرمت کردن- ثروت- زیر پا گذاشتن               3) مقرّر کردن جیره برای کسی- آرنج- نواختن- شوکت- پاک کردن        4) جاری کردن- چین و شکن پیشانی- حفاظت کردن- دولت- تمیز دادن معنی واژه‌های «انضمام- متفرّعات- متراک ...
دریافت فایل
با سلام.خودروی Nissan Skyline GT-R خودروی افسانه ای یکی دیگر از خودروهای سری اسکای لاین است. اولین خودروهای با نام GT-R بین سالهای 1969 تا 1972 در ژاپن ساخته شدند. که به خودروهای مسابقه‌ای بدل شدند که در اغلب مسابقات شرکت داده می‌شدند و از قضا، رتبه1 تا 3  هم می‌آوردند. مدل اسکای لاینی که در این عکس می‌بینیم 313 اسب بخار قدرت دارد ولی همین مدل در مسابقات، موتوری داشت که 500 تا 650 اسب بخار را تولید می‌کرد و  در مدلی به 3000 هزار اسب بخوار رسیدکه در نوع خارق‌العا
#اکنون
#فاضل_نظری
گرچه مسجد را گروهی با تجمل ساختند
اهل دل میخانه را هم با توکل ساختند
عشق جانکاه است یا جان‌بخش؟حالا هرچه هست
عشق‌بازان بین مرگ و زندگی پل ساختند
سقف آگاهی ستونی جز "فراموشی" نداشت
این بنا را خشت بر خشت از تغافل ساختند
بی سبب مهمان‌نواز مجلس ماتم نبود 
این "گلابِ تلخ" را از "گریه‌ی گل" ساختند
روز خلقت در گِل ما شوق دیدار تو بود
از همان آغاز ما را کم تحمل ساختند ...

پ‌ن) هرچند که هرگز نرسیدم به وصالت
عمری که حرام تو شد ای عشق حلا
در آوردن گوشی از چاه توالت گاهی اوقات به دلیل وارد کردن دست در داخل لوله منجر به ضرر جانی برای خیلی از افراد می شود. بهتر است برای این کار از یک شرکت لوله بازکنی و تخلیه چاه فوری و تضمینی استفاده کنید.
هشدار: آیا می دانید برای درآوردن گوشی موبایل از توالت با دست، امکان گیر کردن دستتان در لوله وجود دارد؟
اشتباه خیلی از مردم این است که هنگام افتادن اشیاء درون چاه توالت هول می شوند و سریعا برای بیرون آوردن گوشی موبایل با دستانی خالی اقدام به وارد
تو سایه و من نورم، تو ضعفی و من زورمتو جمعی و من فردم، بنگر که چه منصورم
مجبوری و آزادم، بی‌جایم و شهبادم تو خلقت اندوهی، من خالق مسرورم
از خویش برآرم دست، از خویش شوم سرمستتو با دگران شادی، من بی‌خود خودجورم
شاید که به شهر خویش یک سایه ز من یابیتو سایه ز من پوشی، من قابله‌ی نورم
من موسقی‌ام ای دل، آن موسقی رقصاننی زین هی‌و‌هی‌بازان، آن موسقی دورم
تو تارک این‌ها شو، برخیز تو اینجا شوفارغ ز کجین‌ها شو، برخیز به دستورم
پیغمبر دل گوید حلمی
چو به کار قتل خویشم همه در حیات عشقمبی‌خودی چو قسمتم شد همه در جهات عشقم   سوی من نگیرد آدم که سویی ندارد این کممن سوی شما بگیرم که دم نجات عشقم به شبان به روح خیزم که زمامدار روحمبه زبان روح گویم که شه فلات عشقم زاهدان و حلقه‌بازان هر شبی به جوب ریزمعاقلان به مرگ بیزم که دم ممات عشقم شاعران و لغوگویان که دُم دراز دارندهمه را لگام گیرم، چه گویی که لات عشقم خامشان به خواب بخشم هدیه‌های لامکانیهر که جان دهد جهانی بدهم که ذات عشقم حافظ صفات
کمی توجه و اهمیت دادن به تک تک اعضای خانواده بد نیست....
تبعیض قائل نشید و نمک به حروم نباشید و اینکه تا آرنج دستو تو عسل انداختیم بفهمید..
اهمیت دادن به کسی که ازخودتونه چیزی رو کم نمیکنه،یاحتی کوچیکتون نمیکنه
ازما گفتن بود حالا خوددانید..

اگر از استراتژیک بازان قدیمی باشید حتما The Dark Legions زیباترین خاطرات را برای شما رقم زده است، یکی از بهترین و کلاسیک ترین استراتژیک ریل تایم The Dark Legions است که در سال 2004 منتشر شد، شاید الان در حد و اندازه بازی های جدید نباشد اما در دوران خود جزو بهترین بازی های استراتزیک بود. بازی کاملا تست شده و بر روی سیستم های جدید و ویندوز 10 به خوبی عمل می کند

ادامه مطلب
گُفت دَردُ دِل کُن که سَبُک شویامّا به جُرمِ بلایشفسون ریختدِل از افسار شِکاندسنگینی اوفتاد و دردُ دِل رابه که گویم که خیالِ حیله مکند؟دردُدِل کردمرنج ،سَبُک بودافسارِ دِلم به همان بند ِ سبُک خاطر آسوده بود..از بلایی که حدس زدمبر دلم نشستای یار دیگر صحبت از بلا مکنتلقینِ بَد کجا و جادو ی حُقّه بازان کجا؟این راه را سخت است و غریبباید خوش داشتو همه جا دَرَش به خُدای سازنده اش اعتماد داشت..دردِ دَردُدِلی بر دِلم نشست که..من از درد گفتم و قاضی ک
♨️ مادران آمریکایی علیه گناه همجنس بازی کمپین تشکیل دادند!
کمپین مادران آمریکایی برای تحریم انیمیشن Toy Story 4
مؤسسه «یک میلیون مادر» کمپینی برای تحریم انیمیشن  Toy Story 4به راه انداخته است. دوازده هزار مادر آمریکایی تا به امروز، به این کمپین پیوسته و خواستار جلوگیری از پخش این انیمیشن شده‌اند.
دلیل اعتراض مادران آمریکایی، نمایش یک کودک با دو مادر در بخشی از این انیمیشن است. این مادران برای جلوگیری از نمایش محتوای (گناه) همجنس بازی به این کمپین
بنام خالق آزادگی بهر سازندگی
باز خرداد است و یاد آزادگی 
خرمشهر است و این همه مردانگی
بهار و سوز گرمای بی مثالش
خرداد آمده شادی سوم همیشگی
شهر من کاش شادیت پیوسته بود
ترکهای  لب این شط وابسته بود
گرم بهر خاک همچو آتش تیرگان
کاش انصاف بود بهر این دلدادگان
مردمی که با جان و دل عاشق جانبازی
صدافسوس مانده اند در حسرت سازندگی
سالها جای ترکش مانده روی دیوارها
رد خون عشق یاران مانده در دیدارها
شهر من شهر خدا ای جان فدا
انهمه عشق بازان آمدند بهر خدا
«٦١»فَمَنْ‌ حَاجَّکَ‌ فِیهِ‌ مِنْ‌ بَعْدِ ما جاءَکَ‌ مِنَ‌ الْعِلْمِ‌ فَقُلْ‌ تَعالَوْا نَدْعُ‌ أَبْناءَنا وَ أَبْناءَکُمْ‌ وَ نِساءَنا وَ نِساءَکُمْ‌ وَ أَنْفُسَنا وَ أَنْفُسَکُمْ‌ ثُمَّ‌ نَبْتَهِلْ‌ فَنَجْعَلْ‌ لَعْنَتَ‌ اللّهِ‌ عَلَى الْکاذِبِینَ‌ پس هرکه با تو،بعد از علم و دانشى که به تو رسیده است،درباره او (عیسى)به ستیز و محاجّه برخیزد(و از قبول حقّ‌ شانه خالى کند)بگو: بیائید پسرانمان و پسرانتان و زنانمان و زنانتان
سایت پوکر پولی یکی از بهترین سایت ها برای معرفی سایت های پوکر آنلاین است.و بهترین آن ها را برای رضایت شما عزیزان معرفی می کند تا با خیال راحت پوکر بازی کنید
یکی از سایت های معتبر در زمینه معرفی بهترین سایت های پوکر آنلاین می باشد که با بررسی انواع سایت های پوکر آنلاین ، بهترین ان ها را برای شما انتخاب کرده و معتبر ترین آن ها را برای شما دست چین می نماید تا بتوانید به راحتی بازی پوکر انجام داده و از آن درآمد نیز کسب نمایید.
این سایت به کمک پوکر ب
تعیین بو
بهترین عطر زنانه
5. از فروشنده یاری بخواهید:زمانی شما تا حدی بدانید که چه می‌خواهید، بعداز آن میتوانید از فروشنده بخواهید تا در گزینش بو مطلوب کمکتان نماید. اینکار از کاوش کردن بسیار بی آلایش خیس میباشد چون علم فروشنده نسبت به محصولی که می‌فروشد طولانی تر از شماست. شما غلظت و عطر آیتم نظرتان را بگویید و از فروشنده بخواهید با مقدار مبلغی که دارید به شما رایحه معرفی نماید. در‌حالتی که نمی دانید که چه عطری می‌خواهید به فروشنده بگویی
سایت پوکر پولی یکی از بهترین سایت ها برای معرفی سایت های پوکر آنلاین است.و بهترین آن ها را برای رضایت شما عزیزان معرفی می کند تا با خیال راحت پوکر بازی کنید
یکی از سایت های معتبر در زمینه معرفی بهترین سایت های پوکر آنلاین می باشد که با بررسی انواع سایت های پوکر آنلاین ، بهترین ان ها را برای شما انتخاب کرده و معتبر ترین آن ها را برای شما دست چین می نماید تا بتوانید به راحتی بازی پوکر انجام داده و از آن درآمد نیز کسب نمایید.
این سایت به کمک پوکر ب
این سایت به کمک پوکر ب
این سایت به کمک پوکر ب
این سایت به کمک پوکر ب
تصور کنید یه پسرِ سی ساله ی سیبیل دررفته (شما بخونید نره غول) ، که الان باید یه دستش پوشک بچه باشه و یه دستش موزِ کوچولوی ایرانی و پرتقال خونی و خیارِ بومی، و وقتی می‌ره خونه با آرنج در رو باز کنه و بگه: « ضعیفه! کجایی؟» حالا دیده میشه با یه خرسِ صورتی که از صدوسی و دومین دوست دخترش هدیه گرفته و اتفاقا هم قد خودشه و یه زنجیر استیل دور گردنش و شلواری که تا پایینِ مارکِ لباس زیرش اومده و هر آن ممکنه از پاش بیفته! (معلومه تلاش بسیاری داشته که جوری تن
این سایت به کمک پوکر ب
ظهر دختر خاله ام برام قیمه نذری آورد...حالا برا شب و فردا ظهر منتظر اون زرشک پلو با مرغ و قرمه سبزی هستم. میرسد ان شاءالله... 

+ از ظهر تا الان خواب بودم. و بازم بی حال و کسلم... گندش بزنن! :|

+ دلم دیدن یک عالمه از کنسرت های یانی رو میخواد. خیلی زیاد... خیلی یک عالمه ! ولی نتم اینجا خیلی ضعیفه. حتی یکیش هم بخواد با این نت دانلود شه اونقد طول میکشه که مطمئنا به جنون خواهم رسید و باید ببرنم ابن سینا اون وقت ! :(((

+ حالم یه جوریه ! :|نازنین میگه چجوری؟ میگم
این سایت به کمک پوکر ب
این سایت به کمک پوکر ب
از این زاویه ، چراغهای مثلثی قرمز نسبتاً بزرگ و رگه های سفید که به طور کلی می درخشد در طرفین درب عقب قابل مشاهده است.این صفحه در یک شکاف در درب عقب نصب شده است و سپر عقب به یک بند پلاستیکی سیاه مشکی مجهز شده است. در این زاویه هیچ اثری از سر اگزوز وجود ندارد.به طور کلی ، هیوندای ورنا به نظر چندان مهیج به نظر نمی رسد و اگر به نظر می رسد هنگام انتخاب خودرو برای شما ، این اتومبیل عامل اصلی است ، ورنا احتمالاً انتخاب اول شما نخواهد بود.طراحی داخلی و کا
کتاب ذهن برتر (بررسی توانایی های حافظه شما)
نویسنده: تونی بازان
مترجم: فرزانه حامدی ، طیبه رفیعی
ناشر : بوکتاب
رقعی شومیز
232 صفحه
در کتاب "ذهن برتر" یاد خواهید گرفت که چگونه مسائل ریاضی را با سرعتی دور
از تصور محاسبه کنید.پس از کمی تمرین ،حافظه خود را در به خاطر سپردن اعداد
تا حد قابل ملاحظه ای تقویت خواهید کرد. شاهکارهایی از ذهن را فرا خواهید
گرفت که می تواند دوستان، همکاران و معلمان تان را تحت تأثیر قرار دهد.هم
چنین می آموزید که به ریاضی به
 کلینیک توانبخشی و لیزر درمانی حالی
این مرکز با تمامی امکانات در اختیار شما عزیزان بوده است و می توانید از خدمات این مرکز بهره مند شوید.
خدمات » فیزیوتراپی - لیزر تراپی - توانبخشی بیوفیدبک مگنت تراپی میگان تراپی شاک ویو لیزر تراپی ای پی اس تراپی کاپرشن تراپی درای نیدلینگ فیزیوتراپی زنان قبل و بعد از زایمان فیزیوتراپی رحم, مثانه, بی اختیاری ادراری بیماران عصبی,سکته مغزی و سیستم تنفسی آرتوروز و سیاتیک,درمان التهابات شانه, آرنج, مچ دست خارپاشن
بنگر به خلق ترسان، همه کس ز خویش نالانهمه سو دهان گشوده که دهد غذای رحمان
تو به جای خود نشسته به دو دست خودببسته تو نداده می‌ستاندی که چنین شدی پریشان
پس ناکسان روانی که چنین حضیض جانیتو دکان عقل رفتی و شدی دخیل رذلان
ز تو عالم است گریان، ز تو خنده‌ها گریزانتو برو ز خویش می‌شو تن و دست و پای بی‌جان
تو برو بمیر در دم اگرت سر نجات استتو برو بمیر ای غم چه کنی به خلق غلیان  
خبرم رسید این شب گذر عظیم داردچو دهان خلق شوید ز حروف چرک افشان
به میان ش
مسلم با پاهای خسته و کم توان می دوید.
کف پاهایش کرخت شده بود.
سر انگشتانش می سوخت. ولی با سرعت می دوید.
پوتین سیاهش به کلاه فلزی سربازی که جلوی پایش ولو شده بود،
برخورد کرد و بعد ناگهان افتاد زمین.
آرنج های لرزانش را به زمین خاکی فشار داد و چرخید عقب.
سرباز عراقی بالای سرش بود.
لوله ی اسلحه را گذاشته بود روی پیشانی عرق کرده اش و می خواست
به مغزش شلیک کند.
صدای تند نفس نفس زدنش رسیده بود تا مجرای گوشش.
بوی باروت و آتش حالش را به هم می زد.
 زانوانش سست
تل وسیله‌ای است که برای بی‌حرکت کردن عضو آسیب دیده (شکسته ، دررفته یا ضرب دیده) استفاده می‌گردد. این وسیله انواع و اشکال مختلف دارد. چنانچه آتل پیش ساخته (فلزی) در دسترس نبود، از چوب دستی ، تخته ، مجله یا روزنامه که به صورت لوله در آورده باشید، هم می‌توانید به عنوان آتل استفاده نمائید. انواع آتلانواع آتل عبارتند از: آتل خشک (مثل یک تکه چوب یا صفحه فلزی) ، آتل نرم مثل بالش یا ملحفه چندلا شده ، آتل کششی و آتل بادی یا پلاستیکی (از بازوبند فشارسنج
آتل وسیله‌ای است که برای بی‌حرکت کردن عضو آسیب دیده (شکسته ، دررفته یا ضرب دیده) استفاده می‌گردد. این وسیله انواع و اشکال مختلف دارد. چنانچه آتل پیش ساخته (فلزی) در دسترس نبود، از چوب دستی ، تخته ، مجله یا روزنامه که به صورت لوله در آورده باشید، هم می‌توانید به عنوان آتل استفاده نمائید. انواع آتلانواع آتل عبارتند از: آتل خشک (مثل یک تکه چوب یا صفحه فلزی) ، آتل نرم مثل بالش یا ملحفه چندلا شده ، آتل کششی و آتل بادی یا پلاستیکی (از بازوبند فشارسن
از ابوالفضل بیهقی نقل است که هیچ کتابی نیست که به یکبار خواندن نیارزد یا هر کتابی به یکبار خواندن می‌ارزد. اما همه ما به تجربه دریافته‌ایم که بسیاری از کتاب‌ها به یکبار خواندن نمی‌ارزد حتی برخی کتاب‌ها ارزش ورق زدن هم ندارند. در شرایط بالعکس برخی کتاب‌ها هم هستند که همیشه و همه وقت می‌توان و باید آن‌ها را خواند. ارزش این کتاب‌ها اگر با تکرار خواندن افزوده نشود، کاسته هم نمی‌شود.
امروز ما با پدیده‌ای به نام انفجار مطبوعات و اطلاعات روب

خرید آنلاین محصولات طبی و ارتوپدی
ساپورتهای گردن و تنه برای تسریع درمان و تسهیل التیام بسیاری از دردهای مفصلی و استخوانی کاربرد فراوانی دارند تا در طول درمان تاثیرات مثبتی در روند بهبود داشته باشند که با کمک گرفتن به موقع از ابزار طبی دست، سر و گردن  بتوان آسیب دیدگی و درد را کاهش داد
گردنبند طبی
درد گردن در اثر بسیاری موارد ایجاد میشود و کهولت سن اصلی ترین علل ایجاد آرتروز گردن می باشد چرا که با افزایش سن سایش و پارگی هایی در مفاصل گردن ر

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها